HARCON LEVELLER LB2400/65
FavoritePreferito
shareCondividi
Save searchSalva ricerca
Stampa
INFORMAZIONI
Categoria
Lame
Marca/modello
HARCON LEVELLER LB2400/65
Anno di costruzione
2021
Condizioni
Demo
Ubicazione della macchina
Fleurus, Namen
Paese
Belgio
Valutazione generale
1
Mascus ID
37C4E52D
PREZZO
Scegli la valuta
Price
DETTAGLI
Numero di serie
Altre informazioni
Harcon Leveller LB2400/65 Blade width 2.400 mm Mechanical side doors 12 mm thick Adjustable from 2.400 to 3.200 mm Supports to fit a quick coupler Lundberg (comes from Komatsu WA100/80/70 demo model) - Two extendable masts with measuring - Dtech control with 8 functions - Lift and tilt - 3D code + wiring - With 2D receivers and screen